brosweigh full gri

BrosWeigh; bir elektronik tartım sisteminin başlıca bileşenleri olan yük hücresi ve tartım & kontrol indikatörünün tedarik ve servisini sağlamakla beraber; dolum sistemleri, dinamik tartım sistemleri, tank tartım sistemleri, bantlı kontrol sistemleri ve dozajlama sistemleri konusunda müşterilerine profesyonel, ekonomik ve garantili çözümler sunan bir mühendislik firmasıdır.

Firmamızın merkezi İstanbul / Türkiye’dir. Marmara ve Ege Bölge Müdürlükleri’ne ek olarak tüm Anadolu’ya ulaşan satış & servis ağıyla Türkiye’nin her yerinde ihtiyaç duyulan elektronik, elektromekanik ürünler ve bu ürünlerin servisini yenilikçi bakış açısı, hızlı ve güvenilir bir şekilde sizlere sunmaktayız. Ürün gamımızın sizlere güvenli ve doğru bir şekilde ulaşması için gerek üretim öncesi ve sonrası kalite kontrollerini, gerekse satış sonrası tüm servisini teknik personelimiz ve tecrübeli mühendis kadromuzla icra etmekteyiz.

Endüstriyel tartım sistemlerindeki inovasyonu, global kapsamda yakından takip eden BrosWeigh, mesleğinde profesyonel, tecrübeli ve müşteri memnuniyetine önem veren mühendis kadrosu ile müşterilerine en iyi çözümleri sunmak için çalışmalarına devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Ağırlık ölçme alanında uzman kadromuzu son teknoloji ile donatmak, performans odaklı total çözümler geliştirmek ve yüzde yüz müşteri memnuniyetidir.

VİZYONUMUZ

Küresel çerçevede hizmet ve ürün sunmak, güven ve kalite arayan tüketicinin birinci tercihi olmak, sektörde trendi belirleyen mühendislik firmaları arasında olmaktır.

Scroll to Top