Ürün Kategorileri

Beni Bilgilendirin

BW-LCB Blendajlı Sinyal Kablosu

LOADCAB Sinyal Kablosu; PVC yalıtımlı , endüstriyel uygulamalarda sinyal iletiminde kullanılır. Haberleşme sektörü, elektronik devreler, ölçü aletleri, makine tasarımları, büro makinaları, bilgisayar sistemleri gibi elektronik kontrol sistemlerinde esnek yapıları ile dar alanlarda rahatlıkla uygulanabilirler.

LCB; PVC yalıtımlı sinyal kablosu model, endüstriyel uygulamalarda sinyal iletiminde kullanılır. Haberleşme sektörü, elektronik devreler, ölçü aletleri, makine tasarımları, büro makinaları, bilgisayar sistemleri gibi elektronik kontrol sistemlerinde esnek yapıları ile dar alanlarda rahatlıkla uygulanabilirler.

LCB-X; PVC yalıtımlı ve örgü ekranlı bu model endüstriyel uygulamalarda sinyal iletiminde kullanılır. Ekranlama dış elektriksel etkilere karşı koruma sağlar. Haberleşme sektörü, elektronik devreler, ölçü aletleri, makine tasarımları, büro makinaları, bilgisayar sistemleri gibi elektronik kontrol sistemlerinde esnek yapıları ile dar alanlarda rahatlıkla uygulanabilirler.

LPC-X; 0.6/1 kV galvanizli çelik tel zırhlı enerji kabloları, dış etkenlere karşı mekanik dayanımın önemli olduğu ağır şartlarda  elektrik iletimi için kullanılmaktadır. Kurulacak sistemlerde kalıcı olarak döşenebilir, toprağa gömülebilir, üstten geçebilir veya açıkta olabilir.

LPC; 0.6/1 kV  halojensiz alev iletmeyen tek veya çok damarlı enerji kabloları, elektrik iletimi için kullanılmaktadır. Kurulacak sistemlerde kalıcı olarak döşenebilir, toprağa gömülebilir, üstten geçebilir veya açıkta olabilir.

Scroll to Top